O firmie

Od ponad siedmiu lat Pomoc Drogowa Bogumił Kuś zapewnia wsparcie kierowcom ze Szczecina i okolic, których pojazdy na skutek wypadku, kolizji, niespodziewanej awarii czy innego nieprzewidzianego zdarzenia losowego uległy uszkodzeniu. Oferujemy swoim klientom profesjonalne holowanie pojazdów o masie do 3 ton – holujemy także pojazdy ciężarowe typu Bus, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować pomoc bez względu na rodzaj uszkodzonego auta. Oferujemy także transport samochodów na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego za pośrednictwem autolawety. W szerokiej gamie naszych usług znajdą Państwo również zapewnienie samochodu zastępczego, którego koszty pokrywane są z OC sprawcy kolizji lub wypadku.

Holowanie i transport samochodów

Bez względu na to, czy Państwa samochód został uszkodzony w efekcie drobnej stłuczki, poważniejszej kolizji czy awarii, oferujemy szybkie, profesjonalne i niedrogie wsparcie polegające na sprawnym holowaniu lub transporcie auta za pośrednictwem autolawety. Działanie takie umożliwia nasza dobrze wyposażona flota, obejmująca wyłącznie nowoczesne i sprawdzone samochody, dzięki którym możemy do Państwa szybko, sprawnie i bezpiecznie dotrzeć, by odholować Państwa auto. Warto wspomnieć, że nasze holowniki pozwalają na holowanie samochodów bez względu na rodzaj uszkodzenia auta, dzięki czemu nasze pojazdy z pewnością poradzą sobie w najtrudniejszych nawet warunkach. Dodatkowo, wyposażeni jesteśmy w podnośniki i wózki transportowe pozwalające w bezpieczny sposób załadować każdy samochód na lawetę, nawet jeśli auto ma urwane koło, zablokowaną skrzynię biegów lub problem z zawieszeniem. Metoda ta sprawdza się również przy samochodach z napędem 4 x 4. W tym miejscu należy podkreślić także fakt, że każde auto podczas załadunku lub rozładunku jest ubezpieczone.

Autolaweta - zachodniopomorskie

Nasza pomoc drogowa działa przez 24 godziny na dobę. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nieprzewidziane sytuacje mogą Państwa spotkać o każdej porze dnia i nocy, dlatego zawsze jesteśmy gotowi, by szybko dotrzeć do Państwa i wykonać holowanie lub transport samochodu lawetą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy także komfortowy i sprawny samochód zastępczy w rozliczeniu bezgotówkowym – koszt auta zastępczego pokrywany jest z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku lub kolizji.

Nasi kierowcy to zespół doświadczonych profesjonalistów z odpowiednimi uprawnieniami, którzy wiele lat spędzili za kółkiem, doskonale poznając zarówno Szczecin, jak i całe województwo zachodniopomorskie. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że nasz holownik lub autolaweta dotrą do Państwa szybciej i sprawniej niż konkurencja. O tym, że jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, najlepiej świadczy fakt, że zaufało nam wielu kierowców oraz warsztatów i serwisów samochodowych dla których wykonujemy holowania samochodów. Od 3 lat jesteśmy partnerem Straży Miejskiej w Szczecinie – na mocy podpisanej umowy również wykonujemy holowanie i transport aut na lawecie.

Nasza siedziba mieści się przy ulicy ul. Budziszyńskiej 29a/3 w Szczecinie. Jeśli zamieszkują Państwo Szczecin lub województwo zachodniopomorskie i potrzebują profesjonalnej pomocy drogowej, prosimy o kontakt – nasz holownik lub laweta przyjadą tak szybko, jak to możliwe.

Auto zastępcze