Pomoc drogowa Szczecin - autoholowanie-szczecin.eu

Autopomoc Szczecin

Na drodze nie trudno o nieprzewidziane wypadki. Nawet jeśli jeden kierowca zachowuje pełną ostrożność, bywa, że inny uczestnik ruchu drogowego może w pewnym momencie popełnić błąd i spowodować kolizję. W przypadku takich zdarzeń ważne jest zachowanie zimnej krwi. Przydaje się również wiedza dotycząca tego, do kogo zwrócić się po wsparcie, gdy doszło do zderzenia lub innej awarii.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy oferują specjalistyczną autopomoc. Działamy na terenie Szczecina, jak i całego województwa zachodniopomorskiego. Wspieramy też osoby, będące uczestnikami wypadków, które wydarzyły się w Niemczech.

Na każde wezwanie reagujemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Kierowcy pracujący w naszej firmie to fachowcy, którzy mają bogate doświadczenie w podobnych zadaniach. Dlatego klienci mogą być pewni, że pomoc dotrze szybko na miejsce i zajmie się samochodem, by bezpiecznie dotarł on w podane miejsce. Pozwalają na to również nowocześnie wyposażone lawety, znajdujące się w posiadanej przez firmę flocie pojazdów.

Co istotne – jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę. Jeśli więc nawet do uszkodzenia auta doszło do w środku nocy, nasza pomoc drogowa jest do dyspozycji klientów!

Oferujemy także inne usługi

Oprócz usług transportowych, działających w awaryjnych warunkach na terenie Polski i Niemiec, wykonujemy też szereg innych zadań. Podejmujemy się załatwienia wszystkich formalności, związanych z wydarzeniem drogowym, likwidujemy szkody wynikłe z kolizji czy innych wypadków. Ponadto wspieramy klientów w dochodzeniu odszkodowań od ubezpieczyciela. Przy transporcie uszkodzonego pojazdu nie pozostawiamy klientów samym sobie – oferujemy bezpieczny przewóz uczestników wypadku z miejsca zdarzenia pod wskazany przez nich adres. Możemy również dostarczyć auto zastępcze, które w przypadku osób poszkodowanych jest pokrywane z OC sprawcy.

Silną stroną naszej autopomocy ze Szczecina są doświadczeni kierowcy, mający do dyspozycji nowocześnie wyposażone lawety. Dzięki temu szybko dojadą na miejsce wypadku, załadują i bezpiecznie dowiozą uszkodzone auto tam, gdzie Państwo sobie zażyczycie. Działamy przez całą dobę – nigdy nie wiadomo, kiedy zdarzy się wypadek lub dojdzie do awarii samochodu. Jednocześnie zapewniamy błyskawiczną reakcję. Gwarantujemy wynajem lawet w atrakcyjnie niskich cenach. Ponadto oferujemy bezgotówkowe rozliczanie się za udzieloną pomoc drogową.

Kiedy warto sięgnąć po proponowane wsparcie?

Na każde wezwanie staramy się reagować bezzwłocznie. Udzielimy pomocy w przypadku, gdy doszło do kolizji lub w sytuacji, kiedy auto utknęło w zaspie, w rowie lub w błocie. Nasza autopomoc jest też dostępna dla osób, którym zabrakło paliwa na trasie lub w pojeździe została przebita opona, a koło wymaga wymiany.

Jeśli więc oczekujecie Państwo:

  • szybkiej i profesjonalnej pomocy przez całą dobę,
  • kompleksowego podejścia do rozwiązywania problemów z uszkodzonym autem, jego transportem, jak i załatwianiem formalności,
  • możliwości rozliczenia się w sposób bezgotówkowy,

to zachęcamy do skorzystania z prezentowanych usług. Wystarczy skontaktować się z nami – dotrzemy na miejsce tak szybko, jak to tylko możliwe.

Auto zastępcze w momencie gdy jesteś poszkodowany w wypadku otrzymasz za darmo, koszty pokryje ubezpieczalnia sprawcy.