Auto do 1,8Tceny od 180 zł/netto
Cena za km w zależności od długości trasy
Duża laweta – Pojazd ciężarowyod 250 zł/netto
Cena za km w zależności od długości trasy

Oferowana przez naszą firmę pomoc drogowa na terenie Szczecina to usługi w pełni profesjonalne, wykonywane w sposób szybki, sprawny i niedrogi. Jeśli interesuje Państwa odholowanie samochodu z miejsca wypadku lub transporty samochodów lawetą na terenie Szczecina lub województwa zachodniopomorskiego, lecz w równie wysokim stopniu co profesjonalizm cenią sobie Państwo niski koszt takiej operacji, wybór naszej firmy z pewnością będzie stanowił najlepsze wyjście.

Autolaweta i holowanie – cena

Wielką zaletą naszej firmy, wyróżniająca nas spośród konkurencyjnych firm ze Szczecina, jest fakt, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Co taka filozofia przedsiębiorstwa oznacza dla naszych klientów? Niezwykle istotną korzyść – za holowanie auta lub transport samochodu autolawetą nie przepłacą Państwo ani złotówki! Przy wycenie usługi bierzemy pod uwagę szereg czynników pozwalających nam określić jak najkorzystniejszą cenę dla naszych klientów.

Wycena dokonywana jest na podstawie:

  • rodzaju udzielonej pomocy drogowej (holowanie samochodu, laweta, załadunek, rozładunek),
  • rodzaju usterki (urwane koło, problem z zawieszeniem, zablokowana skrzynia biegów),
  • rodzaju pojazdu (samochód osobowy, samochód dostawczy, bus),
  • miejsca zdarzenia i liczby kilometrów, które pokonuje holownik lub autolaweta, licząc od siedziby firmy do miejsca zdarzenia i z powrotem (terenem naszego działania jest Szczecin i województwo zachodniopomorskie).

Dzięki skonstruowaniu naszego cennika w powyższy sposób jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najkorzystniejsze ceny na terenie Szczecina. Na życzenie naszych klientów wystawiamy fakturę VAT. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Auto zastępcze w momencie gdy jesteś poszkodowany w wypadku otrzymasz za darmo, koszty pokryje ubezpieczalnia sprawcy.