Województwo zachodniopomorskie

Na drodze zdarzają się różnego rodzaju nieprzewidziane sytuacje, w których niezbędna jest profesjonalna pomoc drogowa. Stłuczka, wypadek, zmiana koła, wpadnięcie do rowu? Wystarczy jeden telefon, a natychmiast pośpieszymy do Państwa ze wsparciem.

Nasz główny obszar działania to województwo zachodniopomorskie i takie miasta jak m. in.: Szczecin, Koszalin, Stargard Szczeciński oraz Kołobrzeg. Oferowana autopomoc obejmuje holowanie oraz wynajem autolawet w rozsądnych cenach. Dysponujemy sprawnym i regularnie serwisowanym sprzętem, więc mają Państwo gwarancję, że laweta sprawdzi się podczas realizacji zlecenia.

Poza tym, proponujemy m. in. załatwianie niezbędnych formalności, organizację pojazdu zastępczego, dochodzenie odszkodowania i odwiezienie do domu osób, które uczestniczyły w kolizji. Nie ograniczamy jednak swojej działalności tylko do sytuacji awaryjnych. Nasza autolaweta przydaje się również, gdy klienta interesuje transport nowych samochodów lub innego rodzaju ładunków o dużych gabarytach w kraju, jak i zagranicą. Proponowana przez nas pomoc drogowa cieszy się zaufaniem bardzo wielu osób oraz przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego i nie tylko.

Auto zastępcze w momencie gdy jesteś poszkodowany w wypadku otrzymasz za darmo, koszty pokryje ubezpieczalnia sprawcy.