wynajem autolawet szczecin

Wynajem autolawet

Proponujemy Państwu wynajem autolawet na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Nasz sprzęt jest w stanie przetransportować pojazd w dowolne miejsce, które Państwo wskażą. Pomoc drogowa, jaką oferujemy, obejmuje nie tylko autoholowanie, ale także m. in. załatwianie formalności, organizację samochodu zastępczego i wsparcie w uzyskaniu odszkodowania.

Dlaczego akurat nasza laweta?

  • bez problemu przewiezie pojazd o wadze do 3 ton – auto, quad, motocykl i wóz terenowy,
  • oferujemy korzystne ceny na transport samochodów,
  • nie pracujemy na starym i zużytym sprzęcie, proponujemy Państwu wynajem autolawet w pełni sprawnych i regularnie serwisowanych,
  • mają Państwo pewność, że Państwa własność zostanie prawidłowo zabezpieczona i dotrze pod wyznaczony adres w nienaruszonym stanie,

Skorzystanie z takiej usługi jak wynajem autolawety, często wiąże się z trwałym unieruchomieniem samochodu na skutek stłuczki lub wypadku. Bywa też tak, że awaria jest na tyle poważna, że uniemożliwia samodzielne podjechanie do warsztatu. Laweta przydaje się jednak i w innych przypadkach. Z naszych usług korzystają również klienci, którym zależy po prostu na sprawnym przewiezieniu pojazdu w inne miejsce. Transport samochodów w kraju lub z zagranicy jest także przedmiotem naszej działalności.

Korzystny wynajem autolawet

Wiele firm z naszej branży bardzo wysoko wycenia swoje usługi, a na dodatek pracuje w ograniczonych godzinach. Być może dlatego niektórzy decydują się na samodzielne holowanie swoich uszkodzonych pojazdów. Nasza auto pomoc to doskonała alternatywa dla tego rodzaju nie zawsze bezpiecznych praktyk. Jesteśmy dostępni dla Państwa 24 godziny na dobę. Ponadto proponujemy konkurencyjne ceny i sprawny wynajem autolawety. Oferujemy rozliczenie bezgotówkowe. Nasz obszar działania to Szczecin, województwo zachodniopomorskie, a także pozostała część Polski i zagranica.

Auto zastępcze w momencie gdy jesteś poszkodowany w wypadku otrzymasz za darmo, koszty pokryje ubezpieczalnia sprawcy.